Часів Яр продовжує залишатися під контролем українських військових. Про це в етері телемаратону Суспільного розповів речник оперативно-стратегічного управління військ "Хортиця" Назар Волошин, передає 24 Канал.

До теми Ворог підходить до кварталів у Часовому Яру, але перебуває під вогнем ЗСУ, – ОСУВ "Хортиця"

Росіяни показали відео про "захід" у Часів Яр

Російські телеграм-канали розповсюдив відео, де повідомили, що вони буцімто зайшли у мікрорайон "Новий" у місті Часів Яр у Донецькій області. На кадрах окупанти бігають зруйнованими будівлями, які самі ж обстрілювали, та нібито намагаються таким чином довести, що вони зайшли у Часів Яр.

Окупанти показують, що нібито зайшли у Часів Яр: дивіться відео

Речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин зазначив, що наразі на цей час ситуація така, що російська армія активізувала свої зусилля поблизу міста.

Ворог проводить активний артилерійський вплив, а також авіаційні удари по місту Часів Яр. Зокрема, можу наголосити на тому, що ворог продовжує знищувати як місто, так і навколишні населені пункти, авіацією та артилерією,
– пояснив речник.

Водночас Волошин, коментуючи відео, які поширили у мережі окупанти, наголосив, що насправді російські війська не переходили канал. Хоча вони намагаються просуватися вже кілька днів на схід від нього, щоб зайти у мікрорайон "Канал".

"Також вони намагаються проводити якісь активні бойові дії, штурмувати, й це підживлювати відповідними відео. Річ у тому, що російська пропагандистська машина вже досить довго й активно долучається до цього. І, не маючи ніяких успіхів на фронті, на лінії бойового зіткнення, (російська армія – 24 Канал) постійно намагається підсилювати свій вплив у соціальних мережах відео, які нібито були зняті кілька днів тому", – пояснив речник.

Часів Яр продовжує лишатися під українським контролем

Речник ОСУВ "Хортиця" зазначив, що окупанти своїми відео, намагаються посіяти думку, що вони нібито Часів Яр вже взяли й повісили свою ганчірку на якихось будівлях.

Тут слід наголосити, що якраз по місту Часів Яр, там де вони показують ці будівлі, вони їх фактично знищили. Там нема де закріпитися та нема де вести бойові дії нашим захисникам. Тому вони можуть лазити по цих будівлях і показувати, що щось захопили,
– сказав Волошин.

Однак стосовно Часового Яру речник зазначив, що місто було, є та буде українським. І російська окупаційна влада його не взяла.

Окрім того, Назар Волошин розповів, що у напрямку Часового Яру російські загарбники провели за минулу добу три штурми, а їхня авіація відпрацювала двома авіаударами, скинувши 11 КАБів. Водночас українські військові знищили за минулу добу понад 40 окупантів на тому напрямку, ще 90 росіян зазнали поранень.