Нагадаємо, що уже майже тиждень Олександр Сирський працює на Східному фронті у частинах різних угруповань, які тримають оборону на найбільш критичних ділянках фронту. У своєму дописі він розкрив деталі щодо поточної ситуації на гарячих напрямках.

Дивіться також Росія 14 разів спробувала прорвати оборону на Покровському напрямку: карта бойових дій 17 червня

Чому ворог розширює географію бойових дій

За словами Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, командування російських окупаційних військ наразі докладає усіх зусиль для нарощування інтенсивності та розширення географії бойових дій. Так, метою загарбників є – максимальне виснаження наших військ, зрив підготовки резервів та недопущення переходу до активних наступальних дій.

Ворог чудово розуміє, що в результаті поступового надходження значної кількості озброєння та військової техніки від наших партнерів, прибуття перших F-16, що посилить нашу ППО, час гратиме на нашу користь, а його шанси на успіх будуть зменшуватись,
– зазначив Сирський.

Де найважча ситуація на фронті: що розповів Сирський

  • Головком ЗСУ зазначив, що на Куп'янському, Покровському, Курахівському, Времівському оперативних напрямках противник проводить активні наступальні дії різної інтенсивності.
  • Там росіяни не полишають спроб прорвати оборону українських військ та захопити важливі ділянки місцевості або населені пункти, які впливають на стійкість нашої оборони.
  • Водночас основні зусилля ворог зосереджує на Покровському напрямку. Уже довгий час цей напрямок залишається найважчим.
  • Там окупанти сконцентрували переважну кількість ударних бригад і полків. Тривають жорсткі бої в районах Глибокого, Часового Яру, Старомайорська, Роботиного, Кринків і островів у прибережній частині лівого берега Дніпра.