Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. За його словами, окупанти вже відібрали у херсонців понад 30 човнів.

До теми Чорноморський флот уже не той: Сальдо вигадує виправдання крадіжок човнів у цивільних

Росіяни відбирають човни в українців

Жданов зазначив, що гауляйтер Херсонщини Владімір Сальдо заявив про конфіскацію плавальних засобів у мешканців лівого берега. Як стверджують загарбники, човни потрібні для російського флоту.

Практично триває грабіж та мародерство щодо плавальних засобів. Човен для людей – ще одна допомога в господарстві. Коли її просто ні за що конфісковують, це дуже боляче та образливо,
– підкреслив він.

За словами військового експерта, що наразі окупаційна адміністрація вже відібрала у місцевих понад 30 човнів.

Жданов про відбирання човнів на Херсонщині: дивіться відео

Окупанти мінують Херсонщину

Олег Жданов зауважив, що на тимчасово окупованих територіях Херсонської області російські загарбники продовжують мінувати райони та нарощувати оборонні можливості. Крім того, постраждали річки Конка та Дніпро.

"Є випадки, коли місцеві жителі підривались на ворожих мінах при спробі переправитись чи спуститись до води. Тобто мінується все. Росія докладає досить значних зусиль, щоб створити систему оборони", – додав військовий експерт.

Крадіжки човнів у херсонців: що відомо

  • Гауляйтер Херсонської області Владімір Сальдо заявив, що окупаційні війська вже конфіскували у цивільних мешканців понад 30 човнів.
  • Колаборант має своє пояснення крадіжкам. Нібито "триває воєнний стан", тому загарбники "мають право" відбирати в українців будь-які речі.
  • Він сказав, що човни мають посилювати російський флот. Українцям він пообіцяв "компенсацію".