Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай попередив, що найближчим часом ситуація в регіоні може погіршитись, тож людей просять не відкладати евакуацію.

До теми З Рубіжного, Попасної та Лисичанська вдалося евакуювати людей: серед них – багато дітей

Росія може кинути на Донбас усі сили

Російські війська не зуміли просунутись на Луганщині та Донеччині, тому очікується, що у цих напрямках вони кинуть усі свої сили.

В нас залишається складна ситуація. Російські війська не просунулись. Вони будуть намагатись всі сили кинути на Луганській і Донецькій напрямок. Для того, щоб вийти на географічні кордони та відзвітувати, що "всі завдання виконані,
– розповів Сергій Гайдай.

Він також додав, що найближчим часом зростуть і спроби прориву української армії, тож кількість ворожих обстрілів зросте.

Їм (російськім військовим – 24 канал.) все одно на дітей, на літніх людей. На лікарів, на пологові будинки, на всіх наплювати. Тому на жаль, але обстріли будуть збільшуватись,
– сказав Гайдай.

Евакуюйтесь, поки є змога це зробити

Він наголосив, щоб люди не зволікали та евакуювались, якщо є така можливість. Евакуаційні автобуси їздять щодня. Людям допомагають з житлом та їжею. Дозвольте собі допомогти, поки є така можливість.

Не робіть так, щоб ми були не в змозі вам допомогти. Дуже важко водіям, поліцейським та волонтерам. Автобуси ламаються, б'ють колеса. З інших областей нові привозять автобуси та знаходять пальне. Це робиться для вивозу людей. З деяких районів Рубіжного ми вже не можемо вивозити людей. Російські військові просто розстрілюють усі машини. Так само і з деяких районів Попасної,
– розповів очільник Луганської ОВА.

Він також попросив повідомляти владі, в яких укриттях перебувають літні або маломобільні люди, закликав передавати одне одному повідомлення про евакуацію та вивозити людей.