Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Читайте також: Вибухи складів з боєприпасами в Ічні: останні новини

Так, на території технічного складу від ранку працює аеророзвідка, яка виявляє осередки тління. Авіація ДСНС гасить їх скидами води.

У відомстві зазначають, що на технічній території працюють дев’ять пожежних танків та три інженерних машини розгородження.

Натомість прес-служба ДСНС повідомляє, що вранці у четвер, 11 жовтня, інтенсивність вибухів боєприпасів на технічній території військового складу Міноборони значно зменшилась. Рятувальники також зазначають, що від початку гасіння пожежі літаки Ан-32П здійснили 21 скид води, що дорівнює 168 тоннам.

Відповідно до затвердженого Прем’єр-міністром України Плану піротехнічні підрозділи ДСНС приступили до очищення 16-ти кілометрової зони прилеглої до арсеналу. Роботи проводилися в населених пунктах Ічня, Дружба, Августівка та Гмирянка, – йдеться у повідомленні.

Рятувальники зафіксували 91випадок виявлення населенням підозрілих предметів, а також вилучили 432 боєприпаси. Всього до проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в районі арсеналу під Ічнею залучено близько 1 тисяча осіб та 212 одиниць техніки.

Нагадаємо, приблизно о 4-й ночі 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони біля міста Ічня на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси.

У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрили повітряний простір, припинили рух поїздів і перекрили низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте, на щастя, немає жодного постраждалого із фізичними травмами.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічніяк службову недбалість.

10 жовтня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що на арсеналі під Ічнею могли закласти вибухівку
. Ввечері 10 жовтня у Міністерстві оборони України повідомили, що пожежу на військових складах біля Ічні на Чернігівщині вдалось ліквідувати.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня:

До слова, це вже далеко не перший випадок вибухів на військових складах в Україні впродовж останніх років.

Ічня Вибухи Інфографіка
Вибухи на військових складах в Україні: інфографіка