Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак, передає "Інтерфакс".

Читайте також: Чому військові склади в Україні досі вибухають і де чекати вибухів наступного разу

На наш погляд, вибухи відбувалися таким чином, що спочатку був хлопок, потім заграва, після цього два хлопки і вже вибух боєприпасу. Це свідчить про те, що ймовірно, була закладка боєприпасу для підриву наших сховищ. Чому не вдалося зберегти? Я думаю, все-таки тому, що недостатнім було обладнання периметра. Це перша позиція
– заявив Полторак.

За його словами, друга позиція полягає в необхідності спорудження закритих сховищ.

"Можна надійно вберегти наші запаси тоді, коли ми побудуємо закриті залізобетонні конструкції, які надійно забезпечать охорону, тому що якщо є боєприпас на ґрунті, то його зберегти від диверсійної групи чи навіть недбалості неможливо" – додав міністр.

Окрім того, він зауважив, цього року Міноборони плануємо побудувати 15 таких сховищ.

Полторак також наголосив: "У мене особисто немає сумнівів, що це були атаки на наші сховища".

Нагадаємо, рано-вранці 9 жовтня почалися вибухи на 6-му арсеналі біля міста Ічня на Чернігівщині. У зв’язку з цим евакуйовано близько 10 тисяч місцевих жителів та закрито повітряний простір. Постраждалих немає.

Як сповістили у Генштабі Збройних Сил увечері 9 жовтня, вдалося локалізувати вже 35 відсотків пожежі. Журналістка 24 каналу, зі свого боку, зазначила, що сапери розпочнуть розмінувати територію10 жовтня.

Додамо, що СБУ оприлюднили три основні версії щодо пожежі та подальших вибухів на 6-му військовому арсеналі поблизу Ічні на Чернігівщині.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня: