Про це розповіла у прямому ефірі 24 каналу Ліза Герасимюк.

Читайте також: Україна посилила захист кордону через вибухи на військових складах біля Ічні

У школі села Парафіївка Ічнянського району розташований один із центрів, куди звозять евакуйованих людей. Загалом село може розмістити півтисячі осіб, і вже приїхали приблизно три сотні. У районі таких центрів декілька десятків.


Волонтери та медики готують евакуйованих людей до ночівлі

Волонтери, медики та "Червоний хрест" звозять матраци, адже людям доведеться тут ночувати.

Далеко не всі мешканці районів з високим рівнем небезпеки хотіли виїжджати, але коли зрозуміли, що ситуація дедалі загострюється, таки змушені були покинути домівки, адже у них трусилися стіни і вигиналися пластикові вікна,
– повідомила журналістка.

І додала, що заступник начальника Генштабу генерал-майор ЗСУ Радіон Тимошенко на прес-конференції підтвердив, що головною версією причини трагедії розглядають диверсію: "Чатові, які перебували на постах, підтверджують факт підриву у чотирьох різних місцях арсеналу".

Нагадаємо, що вночі 9 жовтня почалися вибухи на 6-му арсеналі біля міста Ічня на Чернігівщині. Через задимлення по допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте ніхто не загинув та не був поранений. Військова прокуратура розслідує вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість.