Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

В ДПСУ уточнили, що збільшено склад змін прикордонних нарядів у пунктах пропуску на цьому напрямку. При цьому задіяні кінологи зі службовими собаками, натренованими на пошук зброї та боєприпасів.

Читайте також: Снаряди посеред вулиць: наслідки вибухів біля Ічні показали на моторошних фото і відео

Ретельно здійснюється оглядова робота щодо транспортних засобів, що слідують через державний кордон. Також збільшено кількість прикордонних нарядів на "зеленій" ділянці кордону,
– мовиться у повідомленні прикордонників.

Окрім того, ДПСУ створила ситуаційні групи, які тісно взаємодіють з усіма відповідними відомствами та органами місцевої влади. В готовність до дій приведені резерви відомства, в тому числі техніка, що може бути задіяна у разі необхідності.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні:

Де ще в Україні вибухали склади з боєприпасами:

Вибух склад боєприпаси зброя військо
Інфографіка про вибухи на військових складах в Україні

Нагадаємо, що рано-вранці 9 жовтня почалися вибухи на 6-му арсеналі біля міста Ічня на Чернігівщині. У зв’язку з цим евакуйовано понад 12 тисяч місцевих жителів, закрито повітряний простір, припинено рух низки поїздів і перекрито низку доріг. Через задимлення по допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте ніхто не загинув та не був поранений.

Військова прокуратура розслідує вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість. А в Міноборони сповістили, що найімовірнішою причиною вибухів є диверсія.