Сталося це під час звіту силових відомств про ситуацію, що склалась через вибухи, передає прес-служба українського президента.

Читайте також: Вибух на військових складах поблизу Ічні: що там сталось і хто у тому винен

Як наголосив Порошенко, він очікує на оперативне, однак відповідальне розслідування надзвичайної події.

"Хочу окремо наголосити, що я чекаю на швидкі результати розслідування. І дуже відповідальних", – звернувся гарант до присутніх на нараді головного військового прокурора Анатолія Матіоса та Першого заступника голови СБУ Віталія Малікова.

Крім того, Порошенко зауважив, ситуація, коли "одночасно маємо підриви трьох складів, а за 20 хвилин після того одночасно підриваються ще шість складів", на яких зберігалася не стрілецька зброя чи розкомплектовані боєприпаси, а саме реактивні системи залпового вогню, потребує ретельного розслідування.

Я не хочу зараз намагатися влаштувати покарання заради піару. Але нікого з хапуг, з тих, хто своєю недбалістю допустив це, відновлено не буде. Має бути проведено перевірки всіх, хто забезпечував охорону частини в ніч, коли сталися вибухи. Щоб ми сьогодні повністю та ретельно вивчили цей досвід для того, щоб не допустити повторення атаки диверсійно-розвідувальних груп противника. А за підсумками розслідування слід внести пропозиції щодо притягнення до відповідальності відповідальних осіб,
– заявив український лідер.

Крім того, Порошенко підкреслив, враховуючи близькість до російського кордону, не випадково, що основною версією Служби безпеки України та Військової прокуратури є диверсія.

Нагадаємо, у Генштабі Міноборони заявили, що увечері 9 жовтня має розпочатися гасіння пожежі, яка спровокувала детонацію боєприпасів на військових складах поблизу Ічні. За словами, журналістки 24 каналу, сапери розпочнуть розмінувати територію 10 жовтня.

Де ще в Україні вибухали військові склади:

Де були вибухи на військових складах в Україні