Відповідне повідомлення Генштаб поширив у Facebook.

Дивіться також: Вибухи боєприпасів в Ічні: як все починалося

Станом на 17 годину 00 хвилин безпекова ситуація на 6-му арсеналі дозволяє вже найближчим часом розпочати гасіння силами пожежних розрахунків ЗСУ та ДСНС осередків пожежі по периметру технічної території,
– йдеться в повідомленні.

У Генштабі зазначають, що на територію 6-го арсеналу прибули ще два пожежних танки, ведеться повітряна розвідка.

Вранці 9 жовтня Україну сколихнули нові вибухи на військових складах. На території 6-го арсеналу Міноборони біля Ічні на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси.

У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрито повітряний простір, припинено рух поїздів і перекрито низку доріг. Відомо, що по допомогу до медиків звернулись 63 людини. Більшість скаржаться на погане самопочуття через сильну задимленість, спровоковану пожежею біля вибухів на військових складах.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість.

Раніше у Чернігівській ОДА повідомили, що евакуації підлягають приблизно 19 тисячмісцевих жителів. Станом на обід вівторка з прилеглих населених пунктів евакуювали приблизно 12,5 тисяч місцевих жителів.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня: