Про це йдеться в повідомленні ОБСЄ, текстом якого володіє "Інтерфакс - Україна".

"Моніторингова місія побувала в містах, щоб зібрати інформацію, прислухатися до проблем місцевого населення і пояснити їм про роль ОБСЄ та широкої участі в цій організації держав, включаючи Росію і Україну", - повідомили в ОБСЄ.

Згідно з інформацією, моніторингова місія побувала в Слов'янську Донецької області у зв'язку з інформацією про спробу Міністерства внутрішніх справ звільнити окуповану будівлю управління міліції. Там експерти ОБСЄ "зіткнулися з кількома блокпостами перед в'їздом до міста, на яких були добре озброєні люди в масках".

"У Донецьку, хоча число барикад на території окупованої ОДА і наметів на площі Леніна не збільшується і ніяких пішоходів не спостерігалося поряд з управлінням міліції, представники моніторингу вважають, що ситуація може погіршитися", - йдеться в повідомленні.

Експерти ОБСЄ також відзначають, що залишається напруженою ситуація в Харкові та Луганську, де помічені кількатисячні протести проросійських активістів.

Нагадаємо, під час екстреного засідання Ради безпеки ООН представники різних країн заявили, що на сході України в активних протиправних діях брали участь професійні підготовлені бійці.

Натомість постпред Росії при ООН Віталій Чуркін назвав "небилицями" повідомлення про скупчення російських військ на кордоні з Україною.