Крім кривдників, повістку отримав й адвокат Артем Захаров. Він наголосив, що був там лише як захисник під час обшуку і далі справою парубків не займатиметься.

Читайте також Подобається хайп, – хлопець, який записував скандальні відео з дівчатами, знову вийшов у мережу

Адвокат теж потрапив на фото хлопців з повістками: у мережі його помилково назвали одним з учасників "п'яних вечірок"

Під час обшуку у квартирі ґвалтівників правоохоронці вручили підозру 2 організаторам вечірок. Решті присутніх – видали повістки.

Адвокат Артем Захаров, який прибув на обшук також отримав повістку. Згодом у мережі з'явилися фото фігурантів справи з заповненими повістками в руках, серед яких була й світлина з адвокатом.

Деякі медіа та телеграм-канали почали ширити світлини й підписувати, що на фото – насильники, які накачували дівчат наркотиками. Адвоката обурив той факт, що його поставили в один ряд з учасниками огидних "п'яних вечірок", він наголосив, що за потреби захищатиме свої права.

Я був у інформаційному просторі названий як учасник "п’яних вечірок", один із ґвалтівників. Деякі новинні ресурси вже таку інформацію спростували або видалили разом з фотографією. Якщо потрібно, то буду захищати свої права,
– зазначив адвокат.

Скандал з "п'яними вечірками" у Києві

Хлопці, що переїхали з Івано-Франківська у Київ, почали влаштовувати у квартирі вечірки, на яких запрошеним дівчатам ставало погано. У мережі припустили, що парубки додають в алкоголь дівчат "Ксанокс", через що їм і стає зле. Організатори вечірок публікували в соцмережах відео того, як вони торкаються до непритомних дівчат. Такі "п'яні вечірки" викликали хвилю обурення в інтернеті, до хлопців прийшла поліція.

Зверніть увагу Зараз – в ізоляторі: організаторам п'яних вечірок у Києві загрожує до 7 років в'язниці

Військовий ЗСУ відреагував на видачу повісток хлопцям, які знущалися з дівчат

  • Військовослужбовець ЗСУ Юрій Федоренко закликав постраждалих дівчат написати заяви в поліцію. Зловмисники повинні понести справедливе покарання.
  • Боєць зауважив, що ґвалтівників необхідно посадити у в'язницю на довгі роки. Проте аж ніяк не відправляти у Збройні Сили – українському війську такі не потрібні.
  • Федоренко зізнався, що йому дуже болить від таких новин. Військовий вважає, що карати злочинців згідно з законодавством.