Під нею небайдужі львів'яни влаштували акцію протесту. Вони вийшли, щоб висловити свою незгоду на фоні побиття військового у церкві у Хмельницькому. Серед учасників мітингу – Анастасія.

Читайте також Побиття військового священниками УПЦ МП у Хмельницькому: усе, що відомо про кричущий інцидент

Показала справжнє обличчя УПЦ МП

Анастасія розповіла, що коли прийшла до храму, то зустріла вірян і чоловіка, який, імовірно, прислуговує попу. Вона й інші учасники акції почули тези, які лиш підтверджують той факт, що церкви УПЦ МП в Україні потрібно закрити.

Вони почали говорити, що війну почали українці. Жінка, яка викрикала, що її родичі воюють, нещодавно говорила, що пишається тим, що росіянка (це подруга моєї бабці, яка теж є парафіянкою цієї будки),
– каже Анастасія.

Дівчина розповіла, що парафіяни хотіли припинити зйомку. До неї вчепилися дві жінки. Вони проганяли її та заперечували вторгнення Росії на територію України.

"Війну розпочали українці!", – кричала одна з них.

На це дівчина почала активніше викрикувати, що війну розпочала саме Росія. Її перебила друга парафіянка, яка дуже гучно на камеру кричала "Брехня, брехня, брехня".

Парафіяни УПЦ МП у Львові геть зійшли з розуму: дивіться відео

Церкву закликали демонтувати

  • Слід розуміти, що Свято-Володимирська церква – незаконний самобуд. І його активісти закликають демонтувати. Навіть уже звернулися до місцевої влади з вимогою це зробити.
  • Нагадаємо, що навесні цей храм потерпав від невідомих. Вони залили монтажною піною двері, щоб ніхто не потрапив до лігва проросійських попів.
  • А от влітку церква горіла. За наявною інформацією, займання виникло під шаром покрівельного матеріалу.
  • Наостанок рекомендуємо вам послухати дівчину з Маріуполя. Вона чітко і по полицях розклала, чому українцям пора нарешті попрощатися з УПЦ МП. Ця структура вже давно не має нічого спільного з релігією. Натомість вона все частіше підтверджує статус філії російського ФСБ в Україні.