Про це журналістка розповіла в інтерв'ю kp.ua.

Нагадаємо, у мережі розгорівся скандал через редакційну статтю під назвою "Жиди чи євреї?", яка вийшла 2 лютого у районній тернопільській газеті "Чортківський вісник". У матеріалі редакторка розмірковує над тим, чому при владі в Україні "так багато жидів".

Читайте також: Проти журналіста "1+1" СБУ відкрила кримінальну справу

За словами 22-річної дівчини, в мережу редакторська колонка потрапила після того, як один із місцевих пенсіонерів прочитав матеріал і прийшов із збуреннями в редакцію. Чоловік звинуватив дівчину в нацизмі та пообіцяв, що напише на неї скаргу в прокуратуру.

Жодної уваги до свого видання чи своєї персони залучати я не хотіла. Не належу до жодної політичної сили або екстремістської організації. І ніколи не позиціонувала себе антисемітом, шовіністом, ксенофобом, расистом чи іншим страшним прізвиськом. Під час навчання у вузі писала дослідні роботи на тему Голокосту, відігравала в аматорському театрі мати Тев'є-молочника,
– розповіла головний редактор видання.

Полянська зізналася, що зараз є єдиним працівником "Чортківського вісника", який ніколи не користувався особливою популярністю і мав лише кілька сотень вірних читачів.

"Зараз після роздержавлення (раніше газету видавала міськрада, – "24") всі працівники покинули газету, залишивши все на мене. Єдиний працівник цього видання – я. Редактор, кореспондент, фотокореспондент, верстальник, кур'єр, бухгалтер, прибиральник тощо", – пояснила вона.

Читайте також: В Ізраїлі пропонують визнати Голодомор в Україні актом геноциду

Газета багато років була міським комунальним виданням, а в минулому році перейшла в приватну власність. За словами Мар'яни, щоб викупити видання, вона оформила на своє ім'я кредит.

"Найголовніше, через що я написала цей матеріал – це той факт, що офіційний Ізраїль не визнає обох Голодоморів, у яких загинули понад 6 мільйонів українців. А чому зараз? Тому що час війни, і потрібно називати речі своїми іменами, потрібно піклуватися про збереження самоідентичності. І в моєму матеріалі немає жодного особистого висловлювання в сторону єврейської нації, а представлені виключно факти", – вважає дівчина.

Журналістка зізнається – вона не думала, що її матеріал викличе такий великий резонанс. За її словами, через те, що тираж видання всього 1000 примірників, тому дівчина й не припускала, що стане "відомим ксенофобом".