Відео, в якому Михайло Добкін розповів про своє ставлення до білоруських силовиків, політик опублікував на власному ютуб-каналі. Про це пише 24 канал.

До слова Горілка, каша і "колорадська" стрічка: як скандальний Добкін "дєнь пабєди" відзначав

Він заявив, що коли в країні вибудувана така політична система, як у Білорусі, то спроба увійти в неї комусь новому "піде лише на шкоду". Зламати ж систему буцімто хочуть ті, хто "нічого не розуміє, дурний або занадто молодий".

Можливо, це було не зовсім гуманно, а може й не надто гарно, якщо дивитися з телеекранів. Вони захистили державну систему Білорусі, вчинили правильно,
– прокоментував Добкін дії білоруського ОМОНу.

Політик заявив, що силовики "виконували свої повноваження" в межах закону, який їм все це дозволяв. Втім він визнав і те, що в білоруських силовиків були "перекоси", але в рідкісних винятках.

"Я думаю, що білоруси розберуться й покарають тих, хто вже зовсім по-садистськи отримував задоволення, б'ючи людей. Та глобально люди у формі й Лукашенко захистили країну", – переконаний проросійський політик.

Добкін про білоруський ОМОН: дивіться відео

Що відомо про Михайла Добкіна: коротка біографія та курйози

  • Розквіт кар'єри Михайла Добкіна припав на період становлення "Партії регіонів". У цей час політик побув і мером Харкова, і головою Харківської ОДА, і у Верховній Раді потусувався.
  • Вперше до парламенту потрапив у 2002 році. Тоді пройшов по мажоритарному окрузі, а у Верховній Раді відзначився постійною зміною фракцій та груп. За 4-річну каденцію змінив таких аж 5, поки не прилаштувався у "Партії регіонів".
  • У 2014 знову пройшов до парламенту з "Опозиційним блоком", а після виборів 2019 року залишився без роботи.
  • Крім того, "Допа", як його називають, неодноразово потрапляв у різноманітні скандали. Наприклад, у 2017 році він побажав смерті своєму колезі Мустафі Найємі, а у 2019 у прямому ефірі одного з телеканалів запропонував повісити Петра Порошенка, Андрія Парубія, Олександра Турчинова та Олега Тягнибока.
  • Втім чи не найпопулярніший скандал за участю Михайла Добкіна стався ще у далекому 2006 році. В Інтернеті опублікували ролик де, на підготовці до виборчої кампанії Геннадій Кернес підказує: "Міша, у тєбя скушноє ліцо. Тєбє нікто так дєнєг нє даст".
  • Сам ж Добкін закликає писати нормальні тексти для агітації. "Тєксти пішитє нармальниє. Пішитє хер*ю какуюта", – заявив тоді політик.