Як повідомляє журналістка Валерія Івашкіна, на друкарні "Приазовский рабочий", що належить Рінату Ахметову, знайшли невраховані бюлетені.

"Є розірвані упаковки від чотирьох неврахованих пачок з бюлетенями, дві з яких призначені для дільниці номер 142227. Як відомо, всі бюлетені на кожну дільницю повинні бути упаковані в одну пачку. Представниця друкарні стверджує, що це брак, який впав під стіл і його не помітили", — написала Івашкіна.

Мариуполь.На типографии "Приазовский рабочий", принадлежащей Ринату Ахметову, во время передачи бюллетеней комиссии бы...

Posted by Valeriya Ivashkina on 24 жовтня 2015 р.


Журналіст Віктор Майстренко пояснив ситуацію з бюлетенями, надрукованими на типографії Ахметова. На його думку, люди олігарха можуть підкинути 15% бюлетенів, щоб забезпечити перемогу "свого" кандидата.

Вот так на ахметовской типографии в Мариуполе.Открыли доступ.Почему нельзя использовать эти бюллетени, как бы того не...

Posted by Виктор Майстренко on 24 жовтня 2015 р.


Видання "Сегодня" повідомляє, що маріупольська Територіальна виборча комісія ухвалила рішення про переїзд за адресою Енгельса, 35 (приміщення шахового клубу). На новому місці ТВК обіцяє проголосувати за прийом бюлетенів. За це рішення нібито виступає більшість членів комісії.

Нагадаємо, сьогоднішнє засідання Маріупольського виборчкому було зірвано бійкою між присутніми. Відповідальний за безпеку виборів від міністерства внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив, що є небезпека зриву виборчого процесу у Маріуполі.

Читайте також: Вибори-2015: Все, що треба знати