Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Вадим Лабас.

Він нагадав, що під час затримання у Швеця, окрім отриманого хабара, також знайшли боргову розписку на 50 тисяч доларів і боргова розписку від іншого судді на 375 тисяч доларів. Окрім того, у Швеця вилучили близько 200 тисяч доларів, 20 тисяч євро і близько 1,5 млн гривень готівкою.

Все эти "черные бухгалтерии пр", громкие коррупционные скандалы будоражат мозг обывателя и дают маленькую надежду на спр...

Опубліковано Vadim Labas 9 червня 2016 р.

І здавалося б, що тут ще думати? Але ні, судді Швецю ані ГПУ, ані Військова прокуратура не оголосили підозру. Може, звісно, через те, що Швець кум Балоги, а може тому, що суми досить великі,
— написав активіст.

Разом з тим, сайт "24" отримав фотографії із затримання судді Вищого господарського суду, які підтверджують вилучення у нього значних коштів.

Нагадаємо, СБУ повідомила, що суддя Вищого господарського суду Віктор Швець погорів на хабарі у 5 тисяч доларів ще 25 березня. Тоді ж з’явилася інформація, що Швець був затриманий співробітниками СБУ спільно із військовою прокуратурою.

Однак у той же день інформацію про затримання спростували. Правоохоронці пояснили, що для затримання судді потрібен дозвіл Верховної Ради. Відповідного документу на сайті парламенту знайти не вдалося. Тому Швець і досі перебуває на волі. За останніми даними він зараз госпіталізований до хірургічного відділення однієї зі столичних лікарень.