Якими словами передати одночасний страх, розгубленість, тугу, жаль, співчуття, ненависть, зневагу?

Всі ці почуття виникають одночасно. Я не розумію і не можу зрозуміти, уявити, спрогнозувати логіку і тих, хто посилає цивільних простих людей ціною свого життя убивати інших цивільних простих людей, і тих, хто готовий жертвувати своїм життям заради нічим невиправданих безглуздих жертв.

Я можу зрозуміти військового льотчика, який спрямовує свій літак у ворожий корабель чи вантажний потяг - це форма розрахунку - битися до кінця і своїм життям виграти хоч якийсь час чи полегшення для товаришів по зброї.

Але ті, хто планують і здійснюють теракти зі смертниками проти звичайних людей, на що вони розраховують? Що це за боротьба? Бездумне знищення невинуватих - що це дає, як це може допомогти перемогти, перемогти кого і в ім"я чого?

Який Бог в душі цих людей, які вірять, що вбиваючи без будь-яких причин і пояснень собі подібних, вони проставляють його? Чи простить і прийме він їх?

Як сформулювати своє ставлення до організаторів і виконавців таких злочинів? Чи можуть вони розраховувати на гуманність і правосуддя з нашого боку? А якщо не можуть, то чим ми від них відрізняємось? Лише процедурами?

Як можна висловити своє співчуття і жаль тим, хто у вихідний день, вийшов у громадське місце, щоб жити, спілкуватися, танцювати, співати, гуляти з дітьми, а його просто підло вбили, не залишивши шансів втекти, сховатися, зреагувати? Як уникнути відчуття, що це міг бути і ти, і твоя родина, і твої друзі? Як уникнути відчуття, що загиблі в Анкарі - це і є твоя родина, сім'я і друзі?

Страшно уявити, що відчувають справжні поранені, що відчувають і переживають родичі, близькі та друзі загиблих і поранених?

Страшно від того, що все це вже є і поруч з нами, в нашій країні. І це вже готують і здійснюють люди, які на відміну від безликих терористів з "Аль Каїди" чи ІДІЛ чи якоїсь іншої організації з екзотичною і незрозумілою назвою, говорять з тобою однією мовою, називають своїм того самого Бога, можуть сидіти поруч з тобою в метро чи кав"ярні.

І це знімає деякі сумніви. Ні жалю, ні пощади, ні забуття.

Одних лише силових методів для перемоги над тероризмом, звичайно ж, замало. Але скажені пси мають бути винищені.

Читайте також: Журналіст пояснила, що насправді відбувається в Туреччині