Про це Полторак заявив в ході засідання Кабінету Міністрів України.

Читайте також: Дефіцитні боєприпаси зі складів в Ічні було вивезено, – Полторак

На початок 2014 року там зберігалися 125 тисяч тонн боєприпасів. Останніми роками ми передислокували в інші місця 56 тисяч тонн боєприпасів. Це – близько 1,5 тисяч вагонів, 50 складів, враховуючи те, що в нас дуже обмежені можливості щодо навантаження і розвантаження,
– зазначив міністр.

За його словами, всього арсенал може розмістити 127 тисяч тонн боєприпасів.

Додамо, що 9 жовтня ДСНС поширила інформацію про те, що на складі біля Ічні зберігають 88 тисяч тонн боєприпасів. Проте у Міноборони спростували цю інформацію.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня:

Нагадаємо, вранці 9 жовтня Україну сколихнули нові вибухи на військових складах. На території 6-го арсеналу Міноборони біля Ічні на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси.


У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрито повітряний простір, припинено рух поїздів і перекрито низку доріг. Відомо, що по допомогу до медиків звернулись 63 людини. Більшість скаржаться на погане самопочуття через сильну задимленість, спровоковану пожежею біля вибухів на військових складах.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість.