Найбільше акціонерів в "Блоці Петра Порошенка" – 75 народних депутатів. У "Народному Фронті" – 30, в Оппоблоці – 27, в "Батьківщині" – 8.

ТОП-список акціонерів виглядає наступним чином:

5 місце. Ігор Кононенко (БПП) – разом із сім'єю власник і співвласник цілого переліку українських і зарубіжних компаній. Це і банки, і продюсерські центри, і найбільша в Україні компанія по боротьбі з паразитами і знезаражування вантажів в портах.

4 місце. Брати Дубневичі (БПП). Зі своїми сім’ями вони мають завидні списки компаній у володінні, але їх небезпідставно називають "королями" залізної дороги. У той же час один з братів – Ярослав Дубневич – навіть очолив транспортний Комітет ВР і торгує з "Укрзалізницею" через свої підприємства. За 2016 рік сума контрактів між їхніми компаніями і "Укрзалізницею" склала майже 1 млрд грн.

3 місце. В'ячеслав Богуслаєв ("Воля народу"). Разом з дружиною розділили значний список компаній, серед яких авіаперевізник "Мотор Січ", а також "Лосиний острів" в Росії.

2 місце. Олександр Герега (позафракційний). Він не має компаній на Кіпрі, однак має найбільший в Україні будівельний гіпермаркет "Епіцентр", який за останні роки тільки нарощує обороти.

1 місце. Віталій Хомутиннік ("Відродження"). Крім любові до кіпріотських компаній, відомий тим, що був визнаний найбагатшим народним депутатів Верховної Ради. У 2015 році він задекларував 166 млн 752 тис. грн або 6,2 млн доларів США. В. Хомутиннік також володіє 6.59% акцій найбільшого експортера соняшникового масла "Кернел". У грошовому еквіваленті його акції оцінюються в 71 млн доларів США або майже 2 млрд грн.