Інформацію про те, що вночі на вулиці Йорданській у Києві знайшли труп чоловіка, 24 каналу підтвердили у пресслужбі поліції Києва.

Варте уваги Вбивство військового медика на Донбасі: деталі підлої засідки бойовиків

Що відомо про обставини смерті

Пресофіцер Обухівського відділу поліції Діана Шутько зазначила: явних ознак насильницької смерті на тілі чоловіка не було. Про побиття наразі не йдеться.

На верхній ділянці голови наявний синець, однак поки не зрозуміло: чи отримав його чоловік, коли впав на землю, чи це був чийсь спрямований удар.

Тіло чоловіка забрали на судмедекспертизу для встановлення причини смерті. Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство.

Померлий – слідчий СБУ

Речниця СБУ Олена Гітлянська у коментарі "Фактам" підтвердила: вбито слідчого в особливо важливих справах Служби безпеки України Романа Закладного.

При собі у чоловіка знайшли службове посвідчення: його фото опублікувало видання UNN.

Роман Закладний вбитий сбу
У чоловіка знайшли службове посвідчення

Там підкреслюють: про вбивство навряд чи йдеться, але слідчий мав у день своєї смерті йти на пенсію.

Я не впевнена, що там було саме вбивство. У будь-якому випадку вам про це краще розкажуть у поліції. Можу тільки сказати, що наш співробітник сьогодні повинен був виходити на пенсію,
– зазначили в СБУ.

Також Гітлянська розповіла, що померлий останнім часом не вів особливо резонансних справ. "Про події на сході України – так, такі були. Але це не якісь великі справи. А звичайна робота багатьох слідчих СБУ. Навіть арешт сепаратиста можна назвати "розслідуванням подій на Донбасі", – заявила речниця СБУ