Словаччина – Україна 1:2

Голи: Шранц, 17 – Шапаренко, 54, Яремчук, 80

Сергій Ребров зробив декілька замін у стартовому складі, якщо порівнювати із попередньою грою проти Румунії, у якій "синьо-жовті" програли 3:0. Словаччина ж підійшла до цього поєдинку із трьома балами, які заробила у минулій грі проти Бельгії. 24 Канал розповідає хід поєдинку Словаччина – Україна.

До теми Команда Реброва спробує реабілітуватись за невдалий старт Євро: анонс гри Україна – Словаччина

Команди дуже активно розпочали поєдинок, обмінюючись атакувальними діями. Хоча атаки господарів були значно гострішими. Вже на 10-й хвилині матчу у гру вступив Трубін, який парирував постріл Гарасліна.

Вже у наступній атаці знову Анатолій не дозволив словакам повести у рахунку, впоравшись із пострілом Шранца.

Ще через 5 хвилин Ганцко пробив зі штрафного із середньої відстані. Знову голкіпер лісабонської Бенфіки вступив у гру та зберіг свої володіння "сухими".

На жаль, на 17-й хвилині матчу Словаччина таки реалізувала свою активність в атаці. Гараслін виконав закидання на дальню стійку, де верхову передачу у Зінченка виграв Шранц – 1:0. Велика помилка захисника лондонського Арсенала.

Відео голу Словаччини

У середині першого тайму Дубравка вступив у гру після удару низом від Тимчика.

Під завісу тайму вже Зінченко загрожував володінням словаків. Але голкіпер у шаленому стрибку не дозволив Олександру забити. Словаччина відповіла моментом Гарасліна, який парирував Трубін.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь словаків.

Камбек від "синьо-жовтих"

Вже на старті другого тайму Шапаренко відгукнувся на передачу Зінченка та ударом в один дотик прошив Дубравку – 1:1.

Відео голу Шапаренка

Далі головні тренери вирішили дещо освіжити гру, випустивши на поле свіжих футболістів із лави запасних. Яремчук вийшов замість Довбика, а Зубков змінив Ярмоленка.

На екваторі тайму Мудрик перевірив каркас воріт словацької збірної. Трохи не пощастило Михайлу, аби забити свій перший м'яч на Євро-2024 та вивести Україну уперед.

Герой матчу – Шапаренко

Замість нього це зробив Яремчук. Роман отримав передачі від Шапаренка, опинився перед воротами словаків та протиснув м'яч повз голкіпера господарів. Захисник Словаччини намагався вибити м'яч із лінії воріт, але не дотягнувся.

Відео голу Яремчука

На останніх хвилинах матчу словаки намагались відігратись у рахунку. Сергій Ребров почав випускати футболістів оборонної лінії поля, які повинні були допомогти втримати переможний рахунок.

Фінальний свисток зафіксував вольову перемогу України 1:2.

До слова, вирішальний матч у рамках групового раунду Євро-2024 Україна проведе 26 червня проти Бельгії. Словаччина у цей день поміряється силами із Румунією.