Смерть Джобса

У 2004 році лікарі виявили у Стіва Джобса рак підшлункової залози й прогнозували лише кілька тижнів життя, але виявилося, що в нього рідкісний різновид раку, який може бути вилікуваним. Стіву вчасно зробили операцію, й він продовжив працювати в компанії Apple. У квітні 2009 року Джобс переніс пересадку печінки.

З січня 2011 року він перебував у безстроковій відпустці за станом здоров'я, проте незмінно представляв публіці нові продукти своєї компанії. У серпні 2011 року Стів Джобс заявив про те, що йде з поста генерального директора компанії.

5 жовтня 2011 року, після тривалої хвороби, у віці 56 років співзасновник корпорації Apple Стів Джобс пішов з життя. Співчуття та сум з приводу його смерті того ж дня публічно озвучили президент США Барак Обама з дружиною, засновник Майкрософт Біл Гейтс, засновник Фейсбук Марк Цукерберг, засновник Гугл Сергій Брін.

Стіва поховали в п'ятницю, 7 жовтня, а ЗМІ повідомили, що церемонія пройшла дуже скромно. Джобс похований на кладовищі Альта-Меса — неконфесійному кладовищі. Пізніше Департамент з охорони здоров'я округу Сант-Клара повідомив, що причиною його смерті стала метастатична нейроендокринна пухлина підшлункової залози.