Відповідне повідомлення Консульська служба МЗС України розмістила на своїй сторінці у Twitter.

Читайте також: Стало відомо про перших жертв тайфуну "Трамі" у Японії: фото і відео

Закликаємо громадян України, які можуть перебувати в Індонезії, повідомити про себе рідним. Просимо утриматися від відвідання територій, охоплених стихійним лихом,
– йдеться у повідомленні відомства.

Окрім цього, у МЗС зазначили, що поки не володіють інформацією про постраждалих в Індонезії українців.

"Компетентні органи Індонезії поки що не повідомляють громадянство іноземців, загиблих внаслідок землетрусу і цунамі. Посольство України підтримує оперативний зв'язок з рятувальними службами та медичними закладами", – підкреслили у повідомленні.

Додамо, що ще 29 вересня МЗС почало перевіряти інформацію про можливу наявність громадян України серед постраждалих і загиблих внаслідок землетрусу та цунамі в Індонезії.

Нагадаємо, 28 вересня на острові Сулавесі стався землетрус магнітудою в 7,7 бала – епіцентр був неподалік від узбережжя, поруч із містом Палу. Слідом за поштовхом місто, де проживає близько 350 тисяч людей, накрила шестиметрова хвиля цунамі. За останніми даними, від стихії загинуло щонайменше 1200 осіб. А вже у понеділок, 1 жовтня, Індонезію сколихнув новий потужний землетрус. Цього разу магнітуда підземних поштовхів становила 5,1 бала. Епіцентр підземних поштовхів перебував за 101 кілометр на північний захід від того ж таки міста Палу.