Про це вона заявила під час відкриття свого передвиборчого штабу в Єкатеринбурзі, передає РБК.

Читайте також: Путін емоційно відповів на питання Собчак про опозицію та порівняв Навального з Саакашвілі

"Коли у людей немає верховного головнокомандувача, їм складніше домовитися, але я сподіваюся, ми прийдемо до цього. Я хочу з усіма об'єднуватися. Я, наприклад, багато в чому не погоджуюся з Навальний, але у нас з Навальним і Явлінським є спільна мета, яка є точкою об'єднання. Відтак, задля досягнення цієї мети я є готовою йти аж до зняття своєї кандидатури", – зауважила вона.

Водночас журналістка підкреслила, що могла би зняти свою кандидатуру лише тоді, якщо Навального зареєструють кандидатом.

До слова, після оголошення рішення щодо участі у президентських виборах Собчак уже заявляла про готовність координувати дії з представниками несистемної опозиції аж до виходу з президентських перегонів.

Читайте також: Голова ЦВК Росії пояснила, чому у Навального немає шансів стати кандидатом у президенти РФ

"Якщо інші представники ліберальної опозиції, в тому числі – і перш за все – Олексій Навальний будуть зареєстрованими для участі у виборах, я готова координувати з ними свої зусилля, аж до зняття своєї кандидатури. Якщо на цих умовах громадяни Росії підтримають моє самовисування та мене зареєструють кандидатом, то я продовжу послідовно відстоювати таку позицію", – зазначала тоді політикиня.

Нагадаємо, 18 жовтня відома в минулому світська левиця Ксенія Собчак оголосила про свій намір брати участь у виборах президента Росії, що відбудуться у березні 2018-го року. Зокрема, вона планує виступити в ролі "кандидата "Проти всіх".