У російському місті Сочі зенітно-ракетний комплекс "Панцир" кудись їхав, але надто сильно "втомився" та вирішив "перепочити" прямо на трасі. Відеозаписом поділились у мережі, передає 24 Канал.

Дивіться також Привид великої війни чи пусті слова? Чи введуть країни НАТО свої війська в Україну

"Панцир" приліг

На оприлюднених кадрах можна прослідкувати, як ЗРК виїжджає на трасу та починає входити в поворот, однак саме в цьому місці все йде не так, як мало б. Чи то водій непрофесійний, чи то дійсно "Панциру" потрібен відпочинок, невідомо, однак на відео видно, як його круто заносить та він лягає на бік.

Куди б не збирався цей ЗРК, вочевидь, він тепер або не доїде туди взагалі, або доїде після ремонту.

Що таке ЗРК "Панцир"

Це російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс (ЗРГК) наземного базування.

У Росії перекинувся "Панцир": дивіться відео

У Росії перекинувся ЗРК С-400

  • Під Тулою, що в Росії, перекинувся зенітно-ракетний комплекс С-400. Вартує він мільярди рублів. Збройним Силам навіть не довелось нічого робити.
  • Ворожі пропагандистські телеграм-канали почали активно писати про те, що 20 квітня під Тулою перекинувся ЗРК С-400 Росії. За попередньою інформацією, водій просто-таки не впорався з керуванням системи.
  • Відомо, що цей ЗРК спершу їхав у колоні з восьми машин, але дорогою відстав, допоки не вилетів у кювет. У 33-річного водія С-400 діагностували перелом руки – насправді він серйозно не постраждав.