Як зазначив голова фракції Олег Березюк, історія констатує, що Росія — це споконвічний ворог України.

"Уся без винятку радянська пропаганда "дружби і братерства" насправді вилилася для Україні у велику кількість жертв. Кожна галицька бабуся протягом всього свого життя говорила просту істину: москалю, російському окупанту вірити не можна. І зараз ми бачимо підтвердження вікової народної мудрості", – додав він.

Депутат зауважив, що теперішня війна — це продовження історії. Адже Росія завжди використовувала війни для збереження своєї цілісності.

Вона використовує війну для того, щоб зберегти свою державність, — стверджує Березюк.

Він також наголошує на важливості визнання тимчасово окупованими територій, які Україна втратила через військову агресію РФ.

"Ми насправді у війні. Території, які ми втратили, – треба визнати територіями, що тимчасово окуповані. А нам важливо своє робити: берегти воїна та відновлювати країну", – пояснює парламентар.

Для цього, наголошують у "Самопомочі", потрібно терміново почати вибудовувати потужний військово-промисловий комплекс та мати якісне і відповідальне державне управління.

"Ворог може розуміти тільки силу, тому ми мусимо стати сильними", – підсумував голова фракції.

До слова, Україна наполягає на залученні саме поліцейської місії ЄС з миротворчим мандатом ООН і не дозволить російським військам "легалізуватися" в ролі миротворців.