Лише у Twitter за хвилину з'явилося 440 тисяч повідомлень про його перемогу.

Здається, цього року на Оскарі до нього найбільше уваги. Медіа, користувачі соцмереж, знаменитості останні кілька годин те і роблять, що обговорюють перемогу актора.

Нарешті ця довга історія щасливо завершилася. Леонардо отримав заслужену нагороду. Актора буквально завалили емоціями та вітаннями.

My reaction when Leonardo DiCaprio won Best Actor! Yay!https://9gag.com/gag/am91bd9?ref=fbp

Опубліковано 9GAG 28 лютого 2016 р.

Leonardo DiCaprio is like our friend. We grew up with him and it is a pleasure seeing him getting his prize. One last time, congratulation! #Oscar

Опубліковано Lifehack.org 28 лютого 2016 р.

А хтось навіть підрахував — пройшло 8054 дні з часу першої номінації Ді Капріо на Оскар. Справді, його шлях до перемоги був нелегким. Користувачі інтернету і з цього пожартували.

Читайте також: Оскар-2016: коротко про переможців

Престижну статуетку Леонардо здобув з шостого разу. Вперше його номінували на Оскар у 20 років. Тоді він боровся за звання найкращого актора другого плану завдяки ролі у стрічці "Що гнітить Гілберта Грейпа". Наступна номінація була аж через 11 років за фільм Мартіна Скорсезе "Авіатор".

Третю номінацію йому принесла драма "Кривавий діамант". А 2014-го Лео міг отримати аж два Оскари. За кращу чоловічу роль у фільмі "Вовк з Уолл-стріт" і за продюсерську роботу над цією ж стрічкою.

Проте, лишився таки з порожніми руками. Тож 2016-ий — переломний рік у його кар’єрі. За роль у фільмі "Легенда Г'ю Гласса" Ді Капріо отримав безліч нагород, і в тому числі — омріяного Оскара.

Дехто уже жартує, що це був історичний момент і початок нової епохи. До речі, цікаво, що актор перед церемонією не хотів, щоб його питали про "Оскар". Навіть звернувся з цього приводу до свого агента, аби той проконтролював це питання.

Опубліковано Баба і кіт 29 лютого 2016 р.