Інформацію про те, що спецназ Сполучених Штатів вже не на території України, у мережі повідомила журналістка Наташа Бертранд.

Читайте також Не відстежуємо, – у посольстві США розповіли про виїзд американців з України

Спецназ США залишив Україну

Американський спецназ залишив територію України, бійці перебували у Львові разом зі співробітниками посольства США.

Їхньою останньою місією був супровід працівників американського посольства до Польщі в ніч на 22 лютого,
– написала Бертранд.

Нагадаємо, 15 лютого стало відомо, що посольство США в Україні через загрозу вторгнення Росії перенесли з Києва до Львова.

Американське посольство переїхало у Львів: що відомо

  • Про те, що США тимчасово перенесе своє посольство до Львова стало відомо 14 лютого. Про це заявив держсекретар країни Ентоні Блінкен.
  • За його словами, такий крок був необхідним для забезпечення безпеки дипломатів. Також він тоді закликав усіх своїх співгромадян покинути країну.
  • Водночас The Wall Street Journal писав, що Держдеп, крім наказу про переїзд до Львова, дав ще одне розпорядження. Мовилося про знищення мережевого обладнання, а також демонтування телефонної системи посольства.

Ознайомтеся – інтерв'ю з Крістіною Квін: дивіться відео

Текст допису Наташі Бертранд:

Американський спецназ покинув Україну зі Львова, повідомив речник Європейського командування США капітан Білл Спікс. Розповідає джерело, знайоме з їхніми переміщеннями, що їхня остання місія полягала в супроводі співробітників посольства США до Польщі минулої ночі.