Візит суперукраїнців відбувся в рамках спільного проєкту SOCAR та Superhumans Center, зазначає 24 Канал. Метою ініціативи є збір коштів на високофункціональні протези для людей, які отримали травми під час повномасштабного вторгнення.

Читайте також Новий рік у затишній оселі: за сприяння компанії SOCAR вдалося придбати дім для сім'ї Андрієнків

Завдяки цій благодійній акції накопичено вже понад 1 мільйон гривень, але збір ще триває. Кошти, отримані з продажу благодійних горняток "Мати змогу тримати цю каву" та шнурівок для взуття, будуть передані до Superhumans Center – всеукраїнського сучасного центру з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки дорослих і дітей, які постраждали через події після 24 лютого 2022 року.


У рамках спільного проєкту SOCAR та Superhumans Center вже зібрали понад 1 мільйон гривень / Фото SOCAR

Компанія SOCAR була першою в Україні, хто впровадив інклюзивність та безбар'єрність у мережі АЗК та має кілька нагород за доступність для маломобільних людей та батьків із дітьми. Всі комплекси інклюзивно обладнані, зокрема мають:

  • розсувні двері та пандуси,
  • спеціально обладнані вбиральні,
  • пеленальні столики,
  • дитячі куточки та дитяче меню,
  • аптечки з розширеним переліком спеціальних засобів,
  • прилади для вимірювання артеріального тиску.

Встановити застосунок SOCAR level можна за допомогою QR-коду / Фото SOCAR

Окрім інклюзивності, SOCAR є взірцем у сервіс-дизайні для інших брендів заправок. Адже будь-який автозаправний комплекс мережі – це цілий хаб послуг. Бізнес-майданчики для проведення зустрічей, маркети, повноцінні ресторани та передзамовлення страв і напоїв, які співробітники можуть винести просто до авто, безконтактні термінали оплати SOCAR Pay, інтерактивні дитячі столики Multi-touch, безплатні Wi-Fi, телефон, зарядки для смартфонів, бізнес-куточки – все це та багато іншого є на кожному АЗК SOCAR.

Нагадаємо, мережа SOCAR Energy Ukraine представлена в 11 областях, де клієнти можуть скористатися послугами 57 АЗС зі зручною та інклюзивною інфраструктурою.