Про це розповів російський адвокат Валерій Кондратьєв, який 12 грудня відвідав українця у Верхньоуральській в'язниці в Челябінській області, повідомляє УНІАН.

Клих розповів, що йому видали новий матрац, але на ньому спати некомфортно через металеві частини ліжка. Відтак він і далі змушений спати на підлозі. Через це йому продуло плече та шию.

Читайте також: Матір Клиха розповіла жахливі факти про стан свого сина

Зовні Клих виглядає нормально. Каже, що коли почав купувати продукти, то набрав вагу. Скаржився, що багато продуктів не купиш, оскільки вони дорого коштують, а ліміт витрат на місяць – 6000 рублів (2800 гривень),
– розповів адвокат.

Він додав, що за словами Клиха він невдоволений харчування, бо їжа несмачна та одноманітна.

Також Кондратьєв відзначив, що рани і пролежні на тілі Клиха почали заживати і він з радістю сприйняв новину, що його будуть відвідувати адвокат і психолог, сказав, що йому це необхідно.

Адвокат наголосив, що після того, як на українському телебаченні оприлюднили адресу місцезнаходження Клиха, йому почали надходити листи підтримки, навіть з США.

Клих висловив велику подяку і визнання, що про нього пам'ятають, що в Україні влаштовують акції, протести, озвучують його проблему в ЗМІ, – і сподівається на якнайшвидший обмін і повернення в Україну,
– додав Кондратьєв.