Адресант також звинуватив Смілянського у тому, що він змушує працівників брати участь у "випробуваннях експериментальної вакцини". У листі мовиться, що заяви керівництва про відсторонення від роботи і позбавлення заробітної плати без щеплення – неприпустимі.

Зауважте В Україні планують схвалити бустерну дозу проти коронавірусу: для кого саме

Окрім того, співробітник вимагає компенсувати йому мільярд євро, якщо упродовж року після вакцинації проявляться певні побічні ефекти. Зокрема, серед них може бути пронизливий крик і висока температура.

Смілянський на інцидент відреагував з іронією. Він наголосив, що тепер розуміє, чому "навіщо топ-менеджерам така висока зарплата".

Для того, щоб якщо що, я міг виплатити мільярд євро відшкодування співробітнику, який тільки на таких умовах згоден вакцинуватися,
– наголосив Смілянський.

Посадовець також наголосив, що тепер знає, чому політики і експерти кричать на різних шоу – це у них побічний ефект від щеплення.

"У вас може виникнути питання – чому лист надруковано на друкарській машинці? Я теж його собі задав. А потім зрозумів. Це щоб Білл Гейтс, випадково через Microsoft Word не чіпував його. Так що нас так просто не візьмеш", – зауважив Смілянський.

Співробітник Укрпошти вимагає компенсацію на мільярд євро за
Лист, направлений Смілянському / Фото з фейсбук-сторінки Смілянського


Лист, направлений Смілянському / Фото з фейсбук-сторінки Смілянського


Лист, направлений Смілянському / Фото з фейсбук-сторінки Смілянського

Вакцинація в Україні: головне

Станом на 14 жовтня 2021 року в Україні вакцинували приблизно 14 124 223 людей.

Окрім того, упродовж доби 13 жовтня щепили 164 387 українців. З них першу дозу отримали 85 922 людей, другу – 78 465 людей.

Для вакцинації в Україні використовували такі вакцини:

  • Covishield (AstraZeneca) – 4 87 187,
  • Coronavac – 2 171 442,
  • Cominarity – 3 068 883,
  • AstraZeneca – 924 252,
  • Janssen (Johnson & Johnson's) – 20 680,
  • Moderna.

Допис Смілянського:

Закінчуємо робочий тиждень на позитиві Як Ви думаєте навіщо топ-менеджерам така висока зарплата? Для того, щоб якщо що, я міг виплатити 1 МІЛЬЯРД Євро відшкодування працівнику, який тільки на таких умовах згоден вакцинуватися. А якщо раптом будуть побічні ефекти, такі як: пронизливий крик, висока температура, гранично висока температура, припустимо висока температура без зазначеним величини і т.д. (Закон України +1645-ІІІ "Про Захист Населення від Інфекційніх хвороб"), то я йому повинен компенсувати 1 мільярд євро. А якщо ні, то чекає мене казенний дім і 365 стаття кримінального кодексу за примусову вакцинацію.
Загалом, тепер я знаю чому політики і експерти кричать на різних шоу - це у них побічний ефект від щеплення.
У Вас може виникнути питання – чому лист надруковано на друкарській машинці? Я теж його собі задав. А потім зрозумів. Це щоб Білл Гейтс, випадково через Microsoft Word не чіпував його. Так що нас так просто не візьмеш.
Загалом бажаю всім фізичного, і що головне, ментального здоров'я.