Андрій Антоненко в інтерв’ю "Українській правді" розповів, що вочевидь, записів із ним, які б підтверджували підозру, не існує. Саме тому серед оприлюднених слідством записів телефонних розмов були інші підозрювані, але не Антоненко.

Актуально Відбулися суди по запобіжних заходах Антоненку, Кузьменко та Дугарь: що змінилося

Адвокати підозрюваного у вбивстві додали, що на момент відповіді Андрій Антоненко ще не повністю був знайомий з матеріалами і не знав, що його почали прослуховувати з березня 2019 року просто як особу, чий телефон з'являвся поблизу вулиці Гончара, якою йшли вбивці Шеремета.

За весь цей час жодних розмов, які навіть віддалено стосуються злочину, не було знайдено,
– наголосили захисники.

Андрій Антоненко і справа Шеремета: головне

20 липня 2016 року в центрі Києва загинув журналіст Павло Шеремет. Авто, яким він керував і яке належало керівнику видання "Українська правда" Олені Притулі, було підірвано. Слідство тривало три роки: у той час не було відомо ні про виконавців вбивства, ні про замовників.

2 грудня 2019 року правоохоронці повідомили, що затримали 3 підозрюваних у вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь.

До речі Справа Шеремета: інститути відмовляються провести експертизу ходи

Усі затримані заперечують свою причетність до злочину.

  • Саме Антоненка спочатку називали організатором вбивства. Однак згодом правоохоронці змінили свою версію, визнавши його лише виконавцем.
  • Кузьменко та Антоненко перебувають під вартою. Дугарь відправили спочатку під цілодобовий, наразі вона перебуває під заставою.
  • Слідство у справі вбивства Шеремета вже закінчилося.
  • Значна частина суспільства та журналістів виступила на їхній захист та звинувачує силовиків у сфальсифікованих результатах слідства.