Відомо, що клопотання про зміну запобіжного заходу подала прокуратура. Про це пишуть "Ґрати" за посиланням на коментар адвокатки Тетяни Чорновол Ірини Кузіної.

Читайте також Єрмак хоче створити громадську раду щодо справи Чорновол: це викликало питання у правозахисників

Підозрюваний не може перебувати під домашнім арештом понад пів року, відповідно до Кримінально-процесуального кодексу. Наразі в Тетяни Чорновол вже закінчується цей термін, відтак прокурор звернувся до суду з проханням призначити особисте зобов'язання.

Суддя задовольнив частково клопотання прокурора. Зокрема, Тетяна Чорновол змушена здати закордонний паспорт, не спілкуватися зі свідками і прибувати до слідчого.

Вчора у справі Майдану мені змінили запобіжний захід на особисті зобов'язання. Одне з них – заборона на спілкування з Антоном Яценком (народний депутат минулих скликань – 24 канал), – написала Чорновол на своїй фейсбук-сторінці.

Також вимогою прокурора було, щоб суд заборонив екснардепці залишати її село Гора в Київській області. Однак суддя відмовив.

Справа Тетяни Чорновол: що відомо

  • За даними ДБР, 18 лютого 2014 року на той час журналістка та активістка Тетяна Чорновол начебто керувала діями групи людей та безпосередньо брала участь у підпалі офісу "Партії регіонів". Тоді унаслідок пожежі загинув працівник 1948 року народження, який перебував у будівлі.
  • Глава МВС Арсен Аваков розкритикував провадження проти Чорновол і назвав цю справу помстою від "адвоката Януковича" Бабікова. Сама Чорновол вважає, що це політичне переслідування "за Майдан".