Тюнінгування – тобто зміна заводських параметрів авто чи мототехніки – для когось може бути хобі, а для когось професією. Однак, ті, хто взявся за цю справу – стверджують: байдужим вона не залишає нікого. Адже хіба не диво, коли, наприклад, замість старого мотоцикла середини минулого століття з'являється стильний монстр доріг, якому під силу здолати не одну тисячу кілометрів доріг.

Для того, щоб якісно відтюнінгувати автомобіль чи мотоцикл – потрібно знати безліч нюансів. Роботу мають виконувати профі . Це стосується і зварювання, і фрезерування, і ремонту самого мотора. У будь-якому випадку транспорт розбирають повністю – до гвинтика.

Читайте також: Як мисливство об'єднує чоловіків

А складати назад – то вже як дозволить фантазія, уміння та можливість придбання чи виготовлення оригінальних деталей. Найскладніше, усе тримати на високому рівні та контролювати увесь процес. Без жодних винятків.

Якщо ж і наважитеся на тюнінг свого залізного улюбленця – слід визначитися, чого ви хочете: лише зовнішньої трансформації чи повного переобладнання, що змінить показники і ККД.

У будь-якому випадку – якісний тюнінг – це мистецтво. І все більше українців переконується в тому, що хобі може перерости не тільки у стиль, а й сенс життя.

Читайте також: Дельтапланеризм – найкращий спосіб відчути себе вільним, як птах