Згідно з отриманими даними, найбільше зріс показник людей, які вважають себе латиноамериканцями. Наразі цей показник становить 19,5%. У Каліфорнії вони вперше стали найбільшою расовою та етнічною групою. Перепис також зафіксував зменшення сільського населення.

Зверніть увагу У США рівень госпіталізацій дітей зі штамом Дельта сягнув рекордних показників

Таліби захопили контроль над найбільшими містами Афганістану

Бойовики угруповання "Талібан" захопили контроль над двома найбільшими містами Афганістану – Кандагаром і Гератом. Західні країни надсилають війська, аби евакуювати своїх дипломатів. Наступ сил талібів пришвидшився з наближенням кінця серпня, коли має завершитися виведення військ США й інших держав, які перебували там впродовж майже 20 років.

У Сан-Франциско невакцинованих не впускатимуть до громадських закладів

Сан-Франциско стало першим великим американським містом, де вимагатимуть доказу повної вакцинації від коронавірусу для відвідування ресторанів, барів та спортзалів. Обмеження набувають чинності з 20 серпня і стосуватимуться всіх людей, віком від 12 років.

Батько Брітні Спірс відмовився бути її опікуном

Батько Брітні Спірс заявив про готовність відмовитися від статусу її юридичного опікуна і контролю над її статками. Про це мовиться в документах, які Джеймс Спірс подав до суду. Його адвокат заявив, що не бачить підстав для зняття опікунства, проте вважає, що публічна боротьба з донькою буде не в її інтересах.

Повний випуск програми "Голос Америки" за 13 серпня: дивіться відео