Постійний представник США при ООН наголосив, що визнання Росією псевдореспублік "ДНР" та "ЛНР" загрожує міжнародному порядку.

Важливо Україна вимагає скликати Радбез ООН через визнання бойовиків

Варто нагадати, що Радбез ООН – це постійний орган Організації Об'єднаних Націй, який має стежити за підтримкою міжнародного миру та безпеки.

Підстави для скликання Радбезу ООН очевидні

Як раніше заявив глава європейської дипломатії Жозеп Боррель Росія тим, що визнала незалежність бойовиків, прямо порушила територіальну цілісність України.

Визнання двох псевдореспублік в Україні є грубим порушенням міжнародного права, територіальної цілісності України та мінських угод,
– наголосив Боррель.

За його словами, Євросоюз та партнери відреагують єдністю, твердістю та рішучістю в знак солідарності з Україною.

Скандальний указ Путіна: головне

Ввечері 21 лютого Володимир Путін підписав указ про визнання незалежними окупованих районів Донбасу. У такий спосіб він грубо порушив міжнародне право та територіальну цілісність України. Такий крок викликав обурення міжнародної спільноти.

Багато країн ЄС заявили про намір невідкладно запровадити найжорсткіші санкції проти Росії. Володимир Зеленський ініціював позачергове засідання РНБО, а сама Рада нацбезпеки перейшла у режим цілодобової роботи.

Путін оголосив про "визнання" незалежності бойовиків Донбасу: дивіться відео