За даними ЗМІ, глава Білого дому Джо Байден звернувся з відповідною пропозицією до прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

​Актуально В Україні заговорили про участь Байдена в "Кримській платформі"

Трюдо та Байден уже обговорили модернізацію NORAD

Мовиться про модернізацію системи NORAD – Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки.

Трюдо та Байден уже обговорили це питання за зачиненими дверима 23 лютого.

Система ефективно працювала під час Холодної війни

Як пише видання, саме NORAD відігравала важливу роль під час Холодної війни між США та СРСР. Це – система супутників, радарів, а також баз військово-повітряних сил. Локація – Аляска та північ Канади. Система NORAD мала попередити про можливу атаку радянських сил з півночі.

Проте з цього часу система вже застаріла. Адже нові ракети, розроблені Росією та Китаєм, можуть оминути існуючу систему спостереження через свою надвисоку швидкість.

Цікаво Вбивство Кеннеді міг замовити особисто Хрущов: сенсаційні подробиці

Змінилась і ситуація з кліматом

Змінилась і ситуація з кліматом. Тане так званий полярний крижаний ковпак, отож Північний Льодовитий океан більше часу у році вільний від криги, аніж раніше. Це загрожує новими небезпечними ситуаціями для країн Північної Америки.

Що таке Холодна війна?


Холодна війна – протистояння між СРСР та його союзниками та США і країнами Західної Європи. Конфронтація тривала з 1940 до 1990 років. Під час Холодної війни Вашингтон та Москва змагались у ядерному озброєнні та боролись за розподіл сфер впливу у світі. Потепління між США та СРСР настало наприкінці 1980-х років з приходом до влади в Союзі Михайла Горбачова.
Дані з Вікіпедії