У своїй промові представниця США при ООН Лінда Томас-Грінфілд зазначила, що агресія Кремля триває на території України вже понад 7 років. Проте ця ситуація все ще далека від розв'язки.

До теми 133 тонни допомоги від ООН: на окупований Донбас привезли гуманітарний вантаж

Нещодавно була сьома річниця російського вторгнення й окупації Криму, а також початку агресії РФ на Сході України. Але агресія ще далека від завершення,
— зазначила вона.

Пані дипломат згадала про політичні репресії Росії проти кримських татар та проукраїнських мешканців окупованого півострова.

"США ніколи не визнають російської анексії Криму, і ми будемо продовжувати притягувати РФ до відповідальності за агресію на Сході України",— підкреслила Томас-Грінфілд.

Вона додала, що на Донбасі кількість загиблих перевищує 13 тисяч осіб, десятки людей поранено, а понад мільйон українців були змушені покинути свої домівки.

Відео виступу представниці ООН на онлайн брифінгу ОБСЄ:

Україна та ООН обговорять ситуацію в Криму

  • Зустріч скличуть держави-члени Ради Безпеки ООН 12 березня 2021 року.
  • У заході візьмуть участь понад 20 країн крім України.
  • Учасники засідання обговорять порушення прав людини та тривалу масштабну мітіларизацію півострова та акваторії прилеглих морів.
  • Також одним з питань зустрічі зазначений розгляд ситуації щодо погіршення економічної та екологічної ситуації на півострові.