Про це йдеться в офіційній заяві речниці Державного департаменту США Хезер Науерт.

Читайте також: Трамп посилив санкції проти Кремля

Раніше 24 Канал повідомляв про те, що США запровадили персональні санкції проти 33 фізичних та юридичних осіб із Росії. Усі вони пов'язані із розвідкою та оборонним комплексом.

Державний секретар США за погодженням із міністром фінансів запровадив санкції згідно з розділом 231 "Акту протидії противникам Америки через санкції" проти китайської організації – Департаменту розробки обладнання та його директора Лін Шанфу,
– йдеться у заяві.

Зазначається, що причиною введення обмежень є пряма участь організації у масштабних угодах з російською організацією "Рособоронекспорт", яка вже давно перебуває під санкціями США.

Укладені угоди передбачали постачання в Китай російських бойових літаків Су-35 у 2017 році, а також обладнання, пов'язаного з ракетною системою С-400, у 2018 році.

Серед введених обмежень: відмова в наданні експортних ліцензій; заборона міжнародних транзакцій через установи та фінансові системи США, блокування майна та активів, що перебувають під юрисдикцією США а також низка візових обмежень.

Дії Державного департаменту США є результатом імплементації Розділу ІІ "Акту протидії противникам Америки через санкції", прийнятого Конгресом у відповідь на агресію проти України, анексію Криму, кібервторгнення та напади, втручання у вибори 2016 року та інші злочини, – зазначено у заяві.

Додатково у Держдепартаменті США пообіцяли "продовжувати активно реалізовувати положення CAATSA та закликати всі країни припинити відносини з оборонним та розвідувальним секторами Росії, обидва з яких пов'язані зі злочинною діяльністю в усьому світі".