Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

Читайте також: Санкції діють: скільки втратила Росія за останні місяці?

Трамп надав Мінфіну додаткові повноваження в питанні антиросійських санкцій, введених через анексію Криму і військову агресію на сході України.

Окрім того, указ виданий у відповідності із законом "Про протидію супротивникам Америки допомогою санкцій".

Документ передбачає провідну роль Мінфіну у співпраці з Держдепом та іншими відомствами, а також визначає масштаб санкцій.

Указ перераховує можливі санкції щодо Москви. Йдеться, зокрема, про заборону або обмеження кредитування російських осіб, заморожування їх фінансових активів, заборону громадянам США вести справи з особами, щодо яких були введені обмеження, про заборону на видачу віз.

Нагадаємо, американський уряд працює над другим раундом "жорстких" санкцій проти Росії у зв'язку з розслідуванням отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у британському Солсбері.

Що таке санкції?Елемент правової норми, що встановлює невигідні наслідки у разі порушення правила. Санкція є одним із засобів спонукання до дотримання норми права. Стандартна норма права може бути викладена у вигляді формули "якщо → то → інакше", де "інакше" – це санкція.