Такі деталі події повідомив нардеп Антон Геращенко.

За його даними, Янукович молодший керував мікроавтобусом Volkswagen Multivan, під час небезпечної поїздки він наїхав на невидиму під снігом межу між старим і новим льодом. Машина почала провалюватися під лід, завалившись на бік водія.

Читайте також: Янукович-молодший у цитатах

Пасажири, які теж перебували в авто, встигли вибратися з машини. З них четверо навіть не замочили ніг. П'ятого вже витягали з ополонки.

За словами очевидців, Віктор заїхав на лід пристебнутим ременем безпеки, тож він просто не встиг відстібнутися, аби вибратися з машини.

Через пару годин тіло молодшого сина Януковича спливло на поверхню ополонки. Це може говорити про те, що він таки зміг відстібнутися і вибратися з машини, коли та йшла на дно. Але йому не вистачило повітря, щоб вибратися на поверхню. А намоклий одяг тягнув на дно.

Те, що навколо його загибелі півдня поширювалися суперечливі чутки, думаю пояснюється тим, що спецслужби РФ доповіли про його загибель Путіну і чекали від нього реакції, як представити смерть молодшого сина колишнього президента Януковича в ЗМІ,
— вважає Геращенко.

Він не виключає, що обговорювалася версія про те, щоб представити справу як замах, "і що там, на дні озера, виявлена ​​"візитка Яроша"".

Читайте також: Янукович-молодший. ТОП-10 фактів з біографії загиблого

Нардеп додав, що до Віктора-молодшого не було питань кримінального характеру. Він був не злою людиною. Навпаки, характеризувався як м'який і добрий чоловік.

"Ті хто його добре знав, говорили мені, що він на відміну від брата Олександра і від Януковича-старшого був противником силового вирішення проблеми Майдану", — зауважив Геращенко.

Нагадаємо, Віктор Янукович-молодший загинув ввечері 20 березня, але про це стало відомо лише 22 березня вранці.