Отже, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко володіє (у співвласності з братом Володимиром) 57, 3 млн доларів.

Серед інших заможний ударівців - Оксана Продан - голова громадської організації "Всеукраїнське об'єднання підприємців малого та середнього бізнесу" Фортеця" та Артур Палатний - заступник голови партії "УДАР" та за сумісництвом депутат Київської облради.

До п'ятірки найзаможніших у політичній силі увйшли також Муляренко Олексій, засновник компанії "Сталь-М", та Рафаел Гороян - президент зерноторгової компанії "Прометей".

У свою чергу лідер партії "Україна - вперед" Наталія Королевська має на своїх рахунках 243 млн доларів. Услід за нею у п'ятірці найзаможніших опинився Андрій Шевченко, якому за сезон 2010-2011 вдалось заробити близько 3,2 млн доларів.

Серед інших багатих співпартійців Королевської - Євген Суслов - депутат Верховної Ради, Анна Грегорі - президент девелоперської компанії Ucapital партнери та Сергій Желєв - голова наглядової ради ВАТ "Мелітопольський елеватор".

Нагадаємо, раніше сайт Телеканалу новин "24" підрахував статки найзаможніших депутатів від Партії регіонів та ВО "Батьківщина".