Про це він розповів в інтерв'ю Liga.net.

Процес продажу російської частини бізнесу йде, наскільки він може йти. Станом на зараз активи, як і раніше, арештовані. У нас були претенденти, вони проводили дью-ділідженс, але угоду при поточних обставинах не можна закрити,
– зазначив Пасенюк.

Відповідаючи на питання про зірвану операцію з російською "Слов'янкою" він заявив: "А чому ви думаєте, що "Слов'янка" була? Щоб щось зірвалося, воно спочатку має існувати, а інформацію з джерела "баби кажуть" не можу коментувати".

Читайте також: Фабрика Roshen стала заручником Путіна, – президент компанії

За словами Пасенюка, щодо продажу Roshen є проблема.

По Roshen є проблема. Покупці в моменті не готові виписувати чеки. Я вже багато разів пояснював, чому. Ми ж всі хочемо, щоб ринки зростали і сюди заходили інвестори. Ви ж не думаєте, що президент не зацікавлений в тому, щоб сюди заходили Nestle, Mondelez, Mars? Мене вчили, що для закриття угоди треба мислити за дві сторони. Поставте себе на місце власника. Ви думаєте, є якась сума грошей, якої йому не вистачає на життя, заради якої він не може продати цей бізнес?,
– зазначив він.

Читайте також: Путін розповів, як працює фабрика Порошенка в Росії

Пасенюк запевнив, що хоче продати Roshen.

"Якщо ви думаєте, що я або Rothschild не хочемо продати російський бізнес, ви помиляєтеся. І в будь-який інший час я б вам сказав просто: "No comments", – підсумував він.

Нагадаємо, у жовтні група ICU заявила, що продаж російських активів Roshen ускладнений через арешт, накладений на активи компанії.