Скільки коштує "Дніпро"

– Навіть сам Ігор Коломойський не знає скільки вклав у "Дніпро". Історія "Дніпро" рвана, довгий час було таке відчуття, що власник "Дніпра" не дуже опікується своїм клубом. Ми розписали про те, як розвивалась та змінювалась історія "Дніпра". І ми нарахували, що цей успіх "Дніпра" коштував десь 350 млн доларів за останні 10-12 років.

Три основних фінансових етапи ми назвали так: перший – це гроші, другий – великі гроші, третій – дуже великі гроші.

– Третій етап ми пов'язали із приходом іспанського тренера Хуанде Рамоса, коли вже справді почали будувати команду. Цей етап, у кінцевому підсумку, привів до результату, який ми бачили і яким вчора дуже пишались.

Читайте також: Як відреагували соцмережі на гру "Дніпра"

– Думаю у даному випадку, одна із причин (розвитку клубу Коломойським) – це мінімальний набір крупного бізнесмена в Україні. Якими б мотивами він не керувався, але поки що це точно не мотив заробити.

Я не відчув, що Дніпропетровськ знає, що у них є така команда. А у Львові все заклеєно афішами матчів, весь Львів запрошує на ігри.

– Хоч Грузія і бідна країна, бідніша навіть ніж Україна, але все Тбілісі засіяне прекрасними полями і там багато хлопчиків грають у футбол. Так з'являється атмосфера футболу.

– На сьогодні, футбол у нас все рівно залишився на трьох – це Ігор Коломойський, Ігор Суркіс та Рінат Ахметов і от між ними і буде тасуватись ця карта.