Про це повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України, передає "УНН".

Читайте також: "Російського шпигуна" Єжова звільнили з Кабміну

"Посадовий оклад заступника керівника Протоколу Секретаріату Кабінету Міністрів України складав 8131 грн. Протягом 2017 року Єжову Станіславу Станіславовичу виплачено 204 396,28 гривень", — йдеться у відповіді Секретаріату Кабміну.

Видання зазначає, що Єжова звільнили з посади заступника керівника Протоколу Прем’єр-міністра України у грудні минулого року. На цю посаду його призначили у квітні 2016 року.

Спеціальну перевірку відповідно до статті 56 Закону України "Про запобігання корупції" перед призначенням на посаду заступника керівника Протоколу Прем’єр-міністра України Єжов С.С. у Секретаріаті Кабінету Міністрів не проходив,
— зазначили у Секретаріаті уряду.

Відомо, що посада, на якій перебував Єжов, не потребувала допуску та надання доступу до державної таємниці, "тому допуск до державної таємниці йому під час роботи в Секретаріаті Кабінету Міністрів України не оформлювався".

У його обов'язки входило здійснення усного та письмового перекладу під час заходів міжнародного характеру за участю глави уряду та забезпечення виконання програм візитів Прем'єра, включаючи участь у роботі передових груп.

До слова, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман прокоментував затримання свого перекладача Станіслава Єжова, якого підозрюють у шпигунстві на користь Росії.