Наразі відомо, що Кисельов перебуває піж наглядом російських лікарів. Ступінь ураження його легень складає приблизно 25 – 50%.

Читайте також У Росії знову палає: цього разу через бажання командувача ЗСУ проїхатись Москвою на танку

Працював, навіть вже був хворим

Хвороба у кремлівського пропагандиста почалася з сухого кашлю та підвищеної температури і нестачі повітря. Попри це, телеведучий продовжував працювати, аж поки у нього не розвинулася двостороння пневмонія. ПЛР-тест на коронавірус підтвердив, що в нього коронавірус.

Сам Кисельов підтвердив інформацію про свою хворобу виданню "РИА Новости". Він розповів, що мав температуру понад 38 градусів. "Лікування дало хороший результат, зараз температура вже нормальна. Прогноз оптимістичний", – стверджує пропагандист.

Що відомо про Кисельова

Джерело: "Вікіпедія"

  • 67-річний пропагандист із Москви. Генеральний директор державного інформаційного агентства "Росія сьогодні". Має дачу в окупованому Криму – у Коктебелі.
  • На початку 2000-х російський журналіст працював в Україні. Був ведучим та головним редактором служби інформації телекомпанії ICTV.
  • У 2014 році СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Кисельова за статтею про фінансування тероризму та сприяння терористичної діяльності.
  • Згодом пропагандиста включили до санкційного списку, запровадженого Україною у відповідь на російську збройну агресію.