"Я не заробив стільки грошей, щоб мати свій будинок. Ми винаймаємо хорошу квартиру. У нас сім'я, можна сказати, середня для Ізраїлю. Тому що в основному єврейські родини всі більші. Але у нас двоє дітей: старший син і молодший син. Молодший ходить в школу тут. Нещодавно народився онук", — розповів екс-чиновник в інтерв’ю "Четвертій владі".

На питання, чим він займається Ізраїлі, Ставицький відповів, що не має бізнесу. "Я продаю свої мізки, працюю за наймом. Займаємося ІТ-технологіями в енергетичній сфері. Якщо більш конкретно: ми зараз працюємо над виробництвом синтетичного палива з природного газу. Проект досить цікавий, у нас хороша група фахівців, я не один", — повідомив він.

Він переконує, що має два громадянства — України та Ізраїлю. А з України не втікав, а виїхав легально, після розмови з Турчиновим.

"Коли відбулася революція, була змінена Конституція в парламенті, я і ще кілька міністрів залишилися. Була зима, опалювальний сезон, я повинен був контролювати всю генерацію в країні. Я не міг навіть собі уявити, що повинен кудись бігти. Більше того, мені дзвонив Турчинов, вже після того, коли його наділили повноваженнями, і це була нормальна людська розмова. Ми зійшлися в тому, що коли ми люди державні та стоїмо на таких позиціях, то щоб не відбувалося, кожен повинен доопрацювати свою функцію. По-моєму, 27 лютого, в кабінеті я передав всі справи і печатку Продану", — зазначив Ставицький, додавши, що цього або наступного дня він "спокійно полетів" до Ізраїлю.

Читайте також: Ставицький проситься на допит в ГПУ