Перепалка почалася з того, що Руслан Стефанчук вирішив поскаржитися на Гончаренка, пише 24 Канал. Зокрема, голову Верховної Ради обурило, що депутат від "Європейської Солідарності" постійного до нього звертався.

Дивіться також Депутатка Північної Македонії переплутала Турчинова та Стефанчука і "повернула" 2014 рік

Стефанчук видав пікантний жарт про Гончаренка

"Ви постійно до мене звертаєтесь. Ви мене постійно з кимось плутаєте. Я вам ніколи не казав швидше – швидше. Може хтось інший вам казав", – сказав Стефанчук на адресу Гончаренка, після чого зал Верховної Ради "вибухнув" сміхом.

Цей символічний раунд залишився за Стефанчуком, проте Гончаренко вирішив відігратися у наступному. У відповідь на жарт голови Ради він пригадав, що Стефанчук грав у КВК.

"Дуже радий тому, що в нас голова має теж досвід КВК. Це безумовно допомагає йому вести засідання Верховної Ради", – сказав Гончаренко.

Та Стефанчук з відповіддю не забарився і знову присоромив Гончаренка.

"Я дуже радий, що мав досвід КВК, а не "Партії регіонів", – сказав голова Ради, пригадавши політичну кар'єру Гончаренка в партії президента-втікача Віктора Януковича.

Перепалка Стефанчука та Гончаренка: дивіться відео

Голова Ради пригадав Гончаренку стрім без штанів

Попри це, Олексій Гончаренко не здавався і намагався підколоти Стефанчука. Зокрема, голова Ради помилився з номером поправки.

Стефанчуку здалося, що мовиться про 5 поправку, оскільки він не побачив тире. Однак йшлося про 35 поправку.

"Пане професоре, там тире!", – вигукнув Гончаренко. На цей укол Стефанчук теж знайшов відповідь: "У мене просто поганий зір. Я не так часто сиджу в стрімах без нижнього".

Стефанчук присоромив Гончаренка: дивіться відео

Стефанчук пригадав Гончаренку прикрий випадок, коли депутат включився на стрім без штанів. На цьому словесна перепалка в Раді закінчилася очевидною перемогою Стефанчука.

Гончаренко ініціював процедуру відставки Стефанчука

  • 10 червня Олексій Гончаренко повідомив, що ініціює процедуру відставки голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.
  • За словами Гончаренка, причиною ініціативи про відставку спікера парламенту є бездіяльність Верховної Ради щодо повернення військовослужбовцям щомісячних доплат у розмірі 30 тисяч гривень.
  • Крім того, нардеп розкритикував Стефанчука, адже Рада не збільшила відпустки військовим.