Кількість жертв і постраждалих досі продовжує зростати. Що відомо про стрілянину в російській столиці, чи є постраждалі, читайте в матеріалі 24 Каналу.

Дивіться також Невідомі відкрили стрілянину в Москві: багато загиблих, у мережі пишуть ще й про пожежу

У МНС Росії 30 березня опублікували останні дані щодо постраждалих під час теракту в "Крокус Сіті Холі". За даними росіян, кількість постраждалих зросла до 551 особи.

Крім того, слідчий комітет повідомляв, що отримав 143 заяви від потерпілих про зникнення їхніх рідних або близьких внаслідок теракту в "Крокус Сіті Холі". Чи відповідає кількість зниклих безвісти кількості заяв, що надійшли, в СК не уточнювали.

За останніми даними, наразі в лікарнях після теракту в "Крокусі" залишаються 83 постраждалі, МОЗ Підмосков'я опублікував оновлений список на ранок 27 березня.

Усього було госпіталізовано 142 особи, з яких уже виписали 59 громадян. Амбулаторну допомогу надали 38 постраждалим внаслідок теракту.


Список росіян, які лишаються в лікарнях після теракту / Фото з російських телеграм-каналів


83 росіяни залишаються в лікарнях після стрілянини в Підмосков'ї / Фото з російських телеграм-каналів

Також 3 квітня російська влада повідомила, що тіла 84 загиблих людей передали родичам для поховання з моргу в Царицино.

Список загиблих осіб у "Крокус Сіті Холі" / Фото з російських телеграм-каналів

У слідкомі Росії зазначили, що, попередньо, причинами загибелі людей у "Крокус Сіті Холі" стали вогнепальні поранення та отруєння продуктами горіння. Терористи застосовували в "Крокусі" легкозаймисту рідину для підпалу приміщень залу.

Терористи під час нападу використовували автоматичну зброю, слідчі її виявили.

22 березня у Підмосков'ї в торговельному центрі "Крокус Сіті Хол" сталася масштабна стрілянина. Про це почали писати російські телеграм-канали. Пізніше цю інформацію було підтверджено офіційними джерелами.

У мережі швидко з'явилися кадри, на яких було видно наляканих людей, що намагаються покинути приміщення. Чути звуки пострілів і крики. Стрілянина розпочалася під час виступу гурту "Пікнік". Музичні виконавці не постраждали.

Після стрілянини в "Крокус Сіті Холі" була масштабна пожежа.

На місці стрілянини виникла пожежа: дивіться відео

Зазначалося, що рятувальники певний час не могли дістатися до місця виникнення пожежі. Дах будівлі майже повністю був охоплений вогнем. Люди кричали про допомогу.